جدیدترین های سیاسی ، اجتماعی

دهه ۷۰ ‌ها در وسط میدان دفاع از اسلام !

شنبه, 29 خرداد 1395 ساعت 13:52 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

سردار حمید اباذری در سمنان اظهار داشت: شهدای مدافع حرم به وظیفه خود در قبال دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) عمل کرده‌اند و اگر ما مانده‌ایم باید گفت که ما جامانده از قافله آنانیم.امروز بچه‌هایی که قد راست کرده و برای دفاع از حرم آل‌الله حرکت کردند مهم‌ترین وظیفه ما را امروز دارند برای دفاع از اسلام و حرم اهل بیت(ع) انجام می‌دهند.

 

جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) با انتقاد از برخی اظهارات مبنی بر اینکه جوانان امروز کشور دیگر انقلابی نبوده و مانند جوانان ابتدای انقلاب به پای آرمان‌های این نظام مقدس نمی‌مانند عنوان کرد: بزرگترین شاهد برای اینکه بگوییم بچه‌های دهه هفتادی ما نیز وسط میدان دفاع از اسلام هستند همین شهید عباس دانشگر است.

 

به گفته اباذری شهید عباس دانشگر امروز شاهد بزرگ انقلاب اسلامی و الگوی بزرگ انقلاب اسلامی است و این شهید نمونه‌ای از یک جوان مؤمن انقلابی شهادت طلب است. هر کسی که هر حرفی زده است امروز با وجود عباس دانشگر باید حرف خود را پس بگیرد و عباس ثابت کرده است که بچه‌های دهه هفتاد چه بسا بیشتر از دهه۶۰ و ۵۰ در وسط میدان هستند.

 

جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) با اشاره به برخی فرمایشات امام خامنه‌ای درباره شهادت بیان کرد: مقام معظم رهبری جمله‌ای دارند که می‌گوید کسی که به دنبال شهادت است؛ اول باید در دنیا شهید شود و پس از آن شهید می‌شود. باید گفت که عباس یک شهید زنده بود.

 

http://sh59.ir/images/m/m132.jpg

 

شهید دانشگر کسی بود که بسیار مراقب خود و نفس خودش و نیز مراقب گناه بوده و به شدت ولایتمدار و شهادت طلب بود.این را به یقین بدانید که اگر ما درهای دفاع از حرم را باز کنیم؛ میلیون‌ها جوان ایرانی در یک لحظه ریشه همه تکفیر و همه دشمنان اسلام را خواهند کند اما امروز معذوراتی برای این مهم وجود دارد.

 

جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران فضای این را ندارد که مستقیم روبه‌روی دشمن بایستد تا ریشه ظلم را از جا برکند.

 

 

منبع: تسنیم