جدیدترین های سیاسی ، اجتماعی

امروز در کشور دو دسته مسئول داریم یک دسته مسئول از مسئولان انقلابی هستند و دسته دوم مسئولان خسته و غیرانقلابی هستند.

برجام برای عده‌ای محلی برای کاسبی بود

یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 17:28 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

علیرضا زاکانی در جمع فعالان فرهنگی و سیاسی استان خوزستان در جلسه حدیث کساء اظهارداشت: امام خمینی(ره) در پایان عمر از کلمه اسلام ناب محمدی مکرر استفاده کردند؛ به ویژه پس ازایان قطع‌نامه و تذکر می‌دانند که مراقب باشید انقلاب به دست نااهلان قرار نگیرد که در واقع یکی از مصادیق نااهلان مسئولانی  هستند که پایشان در مقابل دشمن می‌لرزد و یا سابقه‌ای از جهاد و تقوا ندارند نگذارید این‌ها بر قدرت تکیه نزنند.


 
امروز در کشور دو دسته مسئول داریم یک دسته مسئول از مسئولان انقلابی هستند و دسته دوم مسئولان خسته و غیرانقلابی هستند؛ انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب در عرصه جهانی و منطقه‌ای غوغا کرده  و در عرصه داخلی پایداری ما اوج توانمندی انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد. مسئولان غیر انقلابی سعی می‌کنند که نشان دهند عملکردشان در راستای انقلاب اسلامی است در حالی ما می‌بینیم که نفوذ، فساد و سوء مدیریت است که ما با نفوذ و فساد این مسئولان خسته و غیر انقلابی فعلا کاری نداریم‌.


 
امروزه نفوذی‌ها در جایگاه مسئولیت قرار گرفته‌اند
 
نفوذ مربوط به امروز و دیروز نیست،در دولت موقت عناصر نفوذی وجود داشت  و در اطرافیان قائم مقام رهبری نیز عناصر نفوذی بودند که از سادگی وی سوء استفاده کردند.ساز وکارهایی ایجاد شده و نفوذی که قبلا می‌آمد اطلاعات غلط می‌داد تا اشتباه محاسباتی برای مسئولان ایجاد کند و برای مسئول تصمیم‌سازی می‌کرد امروز در جایگاه مسئولیت قرار گرفته و با علم تصمیم غلط می‌گیرد که به نظام آسیب بزند.


 
امروزه فساد به صورت موردی دیده نمی‌شود بلکه فساد در حال حاضر خود را به یک  سیستم درون سازمان تبدیل  و پیوستگی ایجاد کرده و در تلاش است که خود را به سیستم پاک نظام اسلامی تحمیل کند.


 
نظام اسلامی نظام پاکی است و با نظام ستم شاهی متفاوت است که از راس آن سیاهی می‌بارید،وقتی می‌گوییم فساد سیستمی شده است نمی‌گوییم که سیستم نظام اسلامی فاسد شده بلکه معتقدیم یک سازمانی که برای خودش یک پیوستگی سیستمی را لحاظ کرده در حال تحمیل سیستم فاسد خود به نظام اسلامی است.


 
فساد سیستمی سعی دارد که از طریق تحمیل خود فرهنگ را تغییر دهد و به سمت فرهنگ اشرافی‌گری سوق یابد،ما معتقدیم انقلابی یعنی افرادی که به مکتب امام معتقد هستند وقتی از مکتب صحبت می‌کنیم نگاه اجتهادی حضرت امام راحل و حضرت آقا و تبعیت از آن‌ها را ملاک قرار می‌دهیم اما هنگامی که از مسئول خسته و غیر انقلابی سخن می‌گوییم یعنی افرادی که به هردلیلی دچار ریزش شدند یا امروز جزء ریزشی‌ها هستند و به روی خودشان نمی‌آورند.
 


مقام معظم رهبری فرمودند بزرگ‌ترین ضربه‌ای که از ابتدا تا امروز به انقلاب اسلامی وارد شده است نفاق است،نفاق از سوی افرادی است که سابقه انقلابی داشتند اما نگفتند که ما دیگر انقلابی نیستیم گفتند ما انقلابی هستیم اما راه را کج نشان دادند.
مسئولان خسته و غیر‌انقلابی به جای اعتماد به خدا به آمریکا اعتماد دارد
 


مسئولان خسته و غیرانقلابی به جای خدا به آمریکا اعتقاد دارند
 
مسئولان انقلابی خدا را باور و به سنت‌های الهی اعتقاد دارند اما مسئولان خسته و غیر انقلابی به جای اعتماد به خدا به آمریکا اعتماد دارد. مقام معظم رهبری فرمودند مسئول نظام اسلامی باید سلامت اعتقادی داشته باشد و به سنت‌های الهی پایبند باشد.


 
مسئولان غیر انقلابی قصد دارند ایران به کشورهایی مانند ترکیه و مالزی تبدیل شود، اما آیا این کشورها از کشورهای موفق هستند، سلطه‌پذیری در عمق وجود نیروهای غیر انقلابی ریشه دوانده است‌.در پایتخت عده‌ای در قبرمی‌خوابند و گور خواب نامیده می‌شوند بعد یک فرد روشن‌فکرنما راه‌حل رفع مشکل این افراد را عقیم‌کردن عنوان می‌کند و استاندار تهران می‌گوید ما بی‌خانمان و گشنه در تهران نداریم.


 
مسئولان غیر‌انقلابی برگزاری گنگره شهدا را سیاسی تلقی می‌کنندمسئولان غیر انقلابی به دشمن اعتماد می‌کنند. در قضیه برجام مسئولان غیر انقلابی با یک اعتماد صددرصدی مسیر را رفتند زیرا هر فردی که برجام را بخواند متوجه می‌شود که با یک اعتماد صددرصدی نوشته شده است. آقایانی که خطا کردند حاضر به اعتراف نیستند اما با حضور در کمیسیون امنیت می‌گویند که ما اشتباه کردیم و بعد یک نماینده مجلس این موضوع را  خارج از کمیسیون بیان می‌کند.


 
افرادی که اصرار دارند مشکلات برجام را پنهان کنند جریان نفوذ در وجودشان است تا  نگذارند که این حداقل را هم مردم متوجه شوند و با مردم رو راست نیستند.حکایت برجام 2 تحویل دادن منطقه، حکایت برجام 3 گرفتن امکان ظرفیت دفاعی کشور و ایجاد زمینه‌ای که جنگ را به ما تحمیل کند.

 

http://www.sh59.ir/images/mb/mb010.jpg

 
 
مسئولان غیرانقلابی به آمریکای ورشکسته کمک می‌کنند تا آمریکا هویت  و سرمایه ملت‌ها را ببرد و با خون ملت‌ها خود را اداره کند،قرار است در جامعه ما فقط عده‌ معدودی آقایی کنند و انقلاب اسلامی را تسلیم افرادی کنند که تا‌کنون نتوانستند انقلاب اسلامی را تسلیم کنند. همت آقایان در دوره صدارت خودشان در طول دو سال اخیر به این است که امکانات کشور در حوزه اقتصادی را  در دست چند نفر نگه دارند.


 
در طول سه سال گذشته 1180 هزار میلیارد تومان نقدینگی ‌ایجاد شده، اما این مقدار دست 4 تا 5 درصد از مردم جامعه است و 1018 هزار میلیارد تومان بانک‌ها در طول این مدت تسهیلات دادند در حالی که فقط به 5 درصد جامعه تسهیلات ارائه شد.


 
در فتنه 88 در حوزه اقتصادی به کشور آسیب‎های جدی وارد شد
 
اتفاق تلخی که قرار است رخ دهد این است که به واسطه نفوذ است مگر می‌شود کسی که جاسوس انکلیس است از لندن بیاید و با رئیس جمهور برای موضوع برجام و پسا‌برجام جلسه بگیرد بنابراین پیوستگی میان قدرت و ثروت چنان بلایی را به کشور وارد می‌کند که قابلیت جمع شدن ندارد.


اشکالاتی که به دولت قبل می‌گرفتند درمورد بابک زنجانی بود و می‌گفتند که بابک زنجانی 3000 میلیارد تومان پول را برنگردانده و  سبب شد وی مستحق مجازات شود اما در همین دولت ده‌ها نفر مانند بابک زنجانی  پول نفتی را که فروختند فقط موضوع را محرمانه کردند.در فتنه 88 در حوزه اقتصادی به کشور آسیب‎های جدی وارد شد و در گرد و غبار فتنه عده‌ای کشور را غارت کردند.پورسانت‌گیری، رانت‌خواری و فساد در جامعه توسط حمایت افرادی در داخل کشور در حال بی‌داد است.


 
معوقه بانکی 110 هزار میلیارد تومان است و این معوقه مال افرادی است که بالای 18 ماه نتوانستند پرداخت کنند،معوقات بانکی مال افرادی است که خرج ستادهای انتخاباتی می‌کردند.برجام برای عده‌ای محلی برای کاسبی بود تنها راه روشن‌سازی بصیرت بخشی ایجاد یک جریان اجتماعی روشنگری است و بدانید که آینده از آن جبهه و نیروهای انقلابی است.

 

منبع: تسنیم